Chat Ortamı

yorum yok
321 views okuma
4 Nisan, 2020

Chat

– Mobil Chat  sohbet etmekteyiz, Chat Sitesinde özgürce sohbet et yeni arkadaşlıklar edin, muhabbet siteleri, insanoğlu bu hayata bir kez gelir ve gider. Her insanın doğduğu gün onun kaderine nasıl insan olacağı, ne kadar ve hangi dönemlerde yaşayacağı yazılır. Ama bunu Allah’tan başka hiç kimse bilmez. Nerede olursan ol insanlığından yoksun olmamalıyız.
Bence insanoğlunun hayatında dört dönem vardır. Bunlar çocukluk, gençlik, orta yaşlılık ve yaşlılık. Bazı insanlar çocukluğu bazıları gençliği bazıları orta yaşlılığı bazıları ise yaşlılığı severler. Bence her dönemin kendi özellikleri, kendine özgü güzellikleri var.
İlk önce çocukluk hakkında kendi düşüncelerimi yazmak istiyorum. Çocukluk insanın hayatındaki en iyi dönemdir. Çocukken biz ailemizle yaşarız ve hiçbir problemimiz olmaz. Ne istersek annemizle babamız bizim için gerçekleştirirler, ne yaparsak bize yardım ederler. Çocukken biz para ya da buna benzer başka şeylerle ilgilenmeyiz, onların nereden ve nasıl geldiğini bilmeyiz.

Chat Odaları

Bence çocukluk döneminin kötü tarafları yok. Çocukluğumuzdaki günleri hem sevinçle hem de özlemle hatırlarız. Çoğu insan gençlik dönemi en iyi dönem olarak kabul ediyor. Gençliğin de özellileri vardır.  Mesela, üniversitede okurken biz her gün yeni şeyleri öğreniyoruz, yeni insanlarla tanışıyoruz. Okuldayken biz geleceğimize çok önem vermiyoruz. Ama üniversitede okumaya başladıktan sonra bizim düşüncelerimiz değişiyor. Biz hayaller kuruyoruz ve o hayallerimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz, gayret ediyoruz, geleceğimizle daha çok ilgileniyoruz.Ya sonrası okuyupta evinde orta yaşa gelenler peki üniversite okumayıp çevresinde kendine göre insan bulunmayanlar ne yapacaklar? Buraya kadar gayet hoş güzel ya sonrası?  Yalnız kalmamanız için bizler varız sakın kendinizi yalnız hissetmeyin.Arkadaşım sırdaşım yok diye üzülme gel hadi ben senin sırdaşında olayım dostunda.Kimsin ne iş yaparsın neden bu durumdasın bunları bilmeden senin dostun sırdaşın olayım. Çok farkli bir olayla karşılaştım bugun sizlerlede paylaşmak istedim. Sohbet odasına yıllardır gelen biriyle karşılaştım bugun sordum neden giriş yapıp susuyorsun diye bu kadarmı yormuş hayat seni? Hayır tam aksine ben bir totem belirledim yıllardırda tutar diyince merakım iyce arttı. Ne totemi demeye kalmadı başladı anlatmaya..İşleri durgun olumca giriş yaparmış insanlarla sohbet edip zaman geçirmek için ama ne girmişse müşterisi gelmiş bunu oda totem haline getirmiş.Bunu neden anlattım size? güzel soru:) Yalnız olmayıp cevreniz geniş olabilir iş meşguliyetiniz olabilir sizler sohbet odalarımıza başka gözle bakmalısınız.Hiç bir düşüncenizde yoksa şunu düşünün ordaki insanların bana ihtiyacı var . Şimdi yapacagınız şeyi biliyorsunuz keyifli huzur dolu sohbetler.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?